O nás

O nás

ZAČIATOK

Spoločnosť KAMIMA DESIGN s.r.o. bola založená zápisom do Obchodného registra SR v máji 2017. Biznis plán, ktorý sa dlho vyvíjal v hlave jednej ženy dostal konečne svoju identitu.

CIEĽ A ZÁMER

Prvým cieľom a zámerom spoločnosti bolo priniesť na slovenský trh nové značky šperkov z drahých kovov, ktoré svojou tradíciou, inovatívnymi technológiami výroby a predovšetkým kvalitnou prácou šikovných rúk očarili svet aj za hranicami krásneho Slovenska.

PRVÁ VÝZVA

Prvou výzvou bolo vybrať to správne miesto v našej malebnej metropole, kde budúci zákazníci nájdu príjemné prostredie a vybavenosť, ktorá im poskytne želaný komfort počas návštevy nášho butiku. Hľadali sme netradičnú lokalitu kde sa odkaz histórie nášho mesta spája s pokrokovým myslením modernej architektúry.

KAMIMA BUTIK

Po preskúmaní všetkých zákutí hlavného mesta sme sa na radosť všetkých pustili do výstavby interiéru nášho prvého butiku KAMIMA DESIGN JEWELLERY v novom polyfunkčnom objekte v centre mesta na Mýtnej ulici. Prvý pohľad rozhodol a s nadšením sme sa pustili do projektu.

OTVORENIE

Po dlhej zime nastal dlho očakávaný okamih otvorenia. Napriek všetkým prekážkam otvára KAMIMA DESIGN s.r.o. po prvýkrát dvere svojho butiku dňa 3. marca 2018 a s nástupom jari víta svojich zákazníkov úsmevom, leskom vzácnych kovov a farbami drahých kameňov.

PEVNE NA PILIEROCH

Dnes s rešpektom k náročnému podnikateľskému prostrediu stojí spoločnosť pevne na hodnotových pilieroch, ktorými sú zodpovednosť voči spoločnosti, v ktorej žijeme, úcta k zákazníkom a obchodným partnerom a poctivá práca našich zamestnancov.