Značky

Značky

Slovenská umelecká zlatníčka Hany H. Kašičková navrhuje a vyrába vo svojej dielni v Bratislave jedinečné šperky na mieru, ktoré nesú v sebe príbeh ich majiteľky. Všetky jej kolekcie odrážajú lásku dizajnérky k práci s kovom a jej cit pre jemný detail a funkčnosť. Spoznajte jej kolekciu Klondike zo 14kt zlata, ktorú môžete nájsť exkluzívne v našom butiku.
www.hanykasickova.sk
Línia strieborných šperkov a doplnkov ROBERTO BRAVO 935 ponúka dostupnejší variant dizajnov typických pre túto značku. Šperky z tejto dielne sa pýšia neobyčajnou nápaditosťou a sú protikladom konvenčných doplnkov aké bežne poznáme. Očarujúce prírodné motívy, dokonalé detaily a farebná rozmanitosť sú výsledkom výnimočnej ručnej práce a technologických postupov preverených časom.
www.nine3five.com
Klenotnícka tradícia rodiny Kamar bola započatá už v roku 1948. Po troch generáciách zlatníkov rodina založila značku ROBERTO BRAVO v roku 1998 v meste Arezzo. Dnes spoločnosť sídli v Istanbule a jej početné výrobné i dizajnérske dielne sa nachádzajú v Turecku, v Taliansku a v Kórei. Vstúpte s nami do čarovného sveta tancujúcich diamantov a inšpiratívnych šperkov upravených špeciálnym zlatníckym smaltom.
www.robertobravo.com
Rodinná spoločnosť založená v roku 1948 je dnes známa svojou tradičnou výrobou klenotov v Miláne. Dizajnérka Gisella Stanoppi navrhuje kolekcie šperkov zo 14kt a 18kt zlata, ktoré vás očaria precíznou ručnou prácou i dokonalým umením zasadzovania kameňov. Dizajn Stanoppi si obľúbia všetky milovníčky výrazných šperkov, pôsobivých večerných setov i neprehliadnuteľných kokteilových prsteňov.
www.stanoppi.com
Talianska dizajnérka Federica Rettore, ktorá sa celý život pohybuje vo svete umenia, založila svoju značku klenotov v roku 1994. Často oceňovaný dizajn šperkov z jej dielne v Miláne je inšpirovaný prevažne prírodnými krásami Sardínskeho pobrežia. Jedinečné kúsky z 18kt zlata s jej podpisom nájdete nielen v najväčších svetových metropolách, no môžete sa nimi kochať už aj v našom butiku.
www.federicarettore.com
Nemecká dizajnérka Tamara Comolli založila vlastnú značku klenotov v roku 1992, výroba jej šperkov z 18kt zlata dnes pochádza z dielní v Mníchove a Miláne. Symbolom a nosným pilierom jej nadčasového mhonokrát oceneného dizajnu je kvapka vody, ktorá evokuje dovolenkovú náladu a pocit plážovej bezstarostnosti. Jej kolekcie ponúkajú každodenný luxus a ľahkosť v záplave farieb drahých kameňov.
www.tamaracomolli.com
Oceňovaná pôvodom turecká dizajnérka Verda Alaton založila značku šperkov TOHUM v roku 2009 po návrate z ciest po Afrike. Jej celoživotný vzťah k spoznávaniu a štúdiu rozličných kultúr ju priviedol na myšlienku vyjadriť svoju túžbu po exotických diaľkach formou úžitkového umenia akým je šperk. V našom butiku môžete nájsť jej kolekcie strieborných šperkov.
www.tohumdesign.com
Pod nemeckou značkou Emil Kraus sa ukrýva dlhoročná zlatnícka tradícia, ktorá dala vzniknúť firme už v roku 1866. V rodinnej dielni vznikal oceňovaný dizajn prémiových pánskych klenotov po celé generácie. Dnes spoločnosť stojí na rokmi overených a neustále zdokonaľovaných technologických postupoch. Objavte dámsku líniu luxusných klenotov tejto značky z 18kt zlata v našom butiku.
https://www.kraus-jewellery.com/