Naša vízia

NAŠA VÍZIA

KAMIMA DESIGN JEWELLERY je dnes predovšetkým miestom, ktoré patrí ženám. Je výtvorom ženy, jej láskou k ručným prácam a umeleckým remeslám, jej vzťahom s prírodou, s krásou, s tradíciou.

Naša spoločnosť má ambíciu predstaviť vám niečo nové. Na trh prinášame značky, ktoré sú vyhľadávané a oceňované vďaka originálnemu dizajnu ako aj využitiu netradičných materiálov. V našom butiku nájdu miesto klenoty, ktoré zodpovedajú vysokým nárokom na kvalitu tradičnej ručnej práce i inovatívnych technologických postupov.

Postupne vám budeme predstavovať ďalšie novinky zo sveta drahých kovov. Našou najväčšou radosťou je spokojný zákazník a veríme, že aj vďaka vašej spätnej väzbe dokážeme prinášať nielen sortiment, ktorý splní vaše nároky a želania ale tiež vám poskytnúť zákaznícky servis, ktorý bude pre vás príjemným zážitkom.

Našou ambíciou je zodpovedné a trvalo udržateľné podnikanie s cieľom vybudovať si stabilnú pozíciu na slovenskom trhu. Chceme sa stať vaším spoľahlivým partnerom a vašou voľbou pri výbere hodnotných šperkov z drahých kovov, ktoré vám uchovajú výnimočnú spomienku a prinesú krásu do výnimočných i všedných dní.