Sortiment

V našom butiku vám ponúkame široký sortiment šperkov z drahých kovov predovšetkým pre dámy a malé slečny. Pri výbere našich značiek kladieme dôraz predovšetkým na ich originálny dizajn, ktorý svojou nadčasovou hodnotou rozžiari každý módny trend. Katalóg vybraných modelov si teraz môžete pozrieť na našej facebookovej stránke.

Naše dámske šperky na denné nosenie sa stanú vaším obľúbeným doplnkom, budú vás zdobiť na pracovných stretnutiach i vo voľných chvíľach, pripomínať vám dôležité udalosti vo vašom živote. Stanú sa hodnotnou pripomienkou výnimočných momentov i vzácnou pamiatkou, ktorú darujete svojim dcéram.

Nájdete u nás tiež jedinečné šperky na príležitostné nosenie, očarujúce klenoty vhodné na výnimočnú príležitosť, večerné sety ako aj doplnkový sortiment. Môžete sa tešiť na záplavu drahokamov v unikátnych modeloch s dizajnom, ktorý vám vyrazí dych.

Bude nám potešením asistovať vám pri výbere darčeka, ktorý podčiarkne jej osobnosť, bude ladiť s jej krásou, štýlom obliekania i životným tempom, darček, ktorý vyjadrí váš úmysel získať životnú partnerku, potešiť vašu milovanú manželku, drahú mamu, alebo tú najlepšiu sestru či priateľku.

Veríme, že si u nás nájdete obľúbený kokteilový prsteň, ktorým očaríte okolie na nejednom večierku, náušničky pre vašu malú princeznú, či náramky, ktoré budú tancovať na vašich zápästiach. Ponúkame jemné šperky vhodné na kombinované variácie i výrazné kúsky, ktoré budú hovoriť za vás.

Nechajte sa prekvapiť rozmanitosťou štýlov i vzácnych materiálov, veríme, že oceníte i možnosť vybrať si z ďalších dostupných vyhotovení na objednávku. Sledujte a komunikujte s nami na sociálnych sieťach – objavujte s nami svieže novinky vo svete klenotov, inšpirujte nás svojimi prianiami a predstavami.