Dizajn z rady Lady Line od Emil Kraus ponúka neustále nové modely precízne spracovaných klenotov z 18-karátového zlata. Technológia tejto nemeckej značky pri výrobe z masívu aj semi-masívu sa vzďaľuje od iných svojím výnimočným výsledkom nielen pri pohľade laika. Ak je vaším cieľom venovať šperk najvyššej kvality odporúčame výber tejto značky.

V našej ponuke nájdete náhrdelníky, náramky i náušnice z viacerých kolekcií. Nadčasové modely zaručene oceníte počas pracovného dňa ako aj pri výnimočných príležitostiach. Hotové šperky si môžete vyskúšať a zakúpiť v našom butiku a nájdete ich tiež v on-line obchode.

Okrem hotových klenotov vám tiež ponúkame možnosť vyhotovenia šperku z aktuálneho katalógu značky v ľubovoľnej dĺžke, kombinácii vzorov či farieb zlata ako aj komponentov s diamantmi viacerých farieb, nevšednou štruktúrou či matnou úpravou. Predajcovia v našom butiku vás budú s radosťou informovať o všetkých dostupných možnostiach.

Šperk vyhotovený podľa požiadaviek zákazníka je skvelým tipom na darček pre dámu k jubileu či výročiu sobáša. Uchová pre vás hodnotu výnimočného materiálu svojím nadčasovým dizajnom a stane sa pýchou vašej šperkovnice.

Lady Line od Emil Kraus ponúka tiež elegantné modely náramkov a náhrdelníkov na každý deň. Retiazky ľubovoľnej dĺžky ozdobené perleťou, farebnými kameňmi a diamantmi sa stanú obľúbeným spoločníkom každej dámy.