Akcia

Zľava 20% na prívesky Mikado do 30. 6.

Zľava 20% na prívesky Mikado do 30. 6.

Doprajte si nenutený luxus z dielne Tamara Comolli. Prívesky Mikado z bieleho, žltého alebo ružového 18-karátového zlata ponúkame počas mesiaca jún so zľavou 20%. Táto ponuka platí neobmedzene do 30. júna 2023, respektíve do vypredania zásob.

Štýlové prívesky vás ozdobia každý deň aj pri výnimočných príležitostiach. Sú ideálnym doplnkom na horúce letné dni. Vyberte si model Flamenco s priemerom 8mm, Bouquet s priemerom 11mm alebo Bouquet XL s priemerom 18mm. Prívesky zdobia tie najkrajšie farebné kamene alebo diamantové pavé.

Pre ešte zaujímavejší efekt kombinujte rôzne vyhotovenia a veľkosti príveskov. Noste ich na retiazke z našej ponuky alebo na koženej šnúrke, ktorú dostanete k prívesku zadarmo. Prívesky Mikado Flamenco a Bouquet môžete nosiť tiež na náušniciach Signature Hoop.

Hodia sa ku všetkým šperkom z kolekcií od Tamara Comolli, inšpirujte sa odporúčanými produktmi a kombináciami v ponuke setov. Táto zberateľská kolekcia určite poteší všetky milovníčky farebných kameňov.

Naši predajcovia vám budú ochotne asistovať pri výbere darčeka ako aj šperkov pre vás. Celý sortiment príveskov Mikado nájdete v našom butiku aj v našom on-line obchode.