Akcia

Zľava 20% na šperky od Gis Milano z 9-karátového zlata do 30. 10. 2023 ...

Zľava 20% na šperky od Gis Milano z 9-karátového zlata do 30. 10. 2023 ...

Vychutnajte si s nami tento mesiac zľavnenú ponuku šperkov od talianskej značky Gis Milano. Vyberte si z trendy modelov na každý deň z 9-karátového zlata. Počas mesiaca november ponúkame celý sortiment šperkov tejto značky so zľavou 20%.

Zaujímavý dizajn s prírodnými motívmi bude žiarivým doplnkom vhodným na všetky príležitosti. Vyberte si z elegantných krátkych či dlhých náhrdelníkov, kombinujte rôzne náušnice a prsteňmi si ozdobte prsty obidvoch rúk.

Jemný vzhľad šperkov z kolekcií Gisella a Sofia zdobia zirkóny a svieže malachity. Kolekcia Irene ponúka pružné prstene, motív srdiečok v kolekcii Cuore ocenia všetky romantické duše. Najnovšia kolekcia Gemma ponúka krásnu paletu farebných kameňov v tradičných i netradičných brusoch. Vyberte si ametyst, topás či ďalšie kamene.

Naši predajcovia vám budú ochotne asistovať pri výbere darčeka ako aj šperkov pre vás. Akciová ponuka sa vzťahuje na celý sortiment šperkov z kolekcií od Gis Milano, ktoré nájdete v našom butiku aj v on-line obchode. Táto ponuka platí neobmedzene do 30. novembra 2023, respektíve do vypredania zásob.